Roger federer fan: Australian Open: Babos Tímea sikere

• Képek - 29 db
  • Blogbejegyzések - 77 db
  • Fórumtémák - 1 db

Roger Federer Fan Club vezetője

A Junior női egyes első kiemeltje a magyar Babos Tímea győzelemmel kezdte az Australian Open versenyét. Tímea az ausztrák Ashling Sumnert sikerült legyőznie 6:1 - 7:6 arányban 72 perc alatt. A magyar lány 7 ászt ütött, és 79 %-ban nyerte meg első adogatásai mögött a pontokat. Mindössze egyszer vesztette el az adogatását, de három brék labda lehetőségéből mindegyiket kihasználta. Összesen 73 pontott szerzett a mérkőzésen, ami egész jó arány egy két szettes mérkőzésen. Igaz volt öt kettős hibája, de ezt mind a második szettben ütötte. Tímea elmondta a mérkőzést követően, hogy a nagy meleg ellenére jól érezte magát a pályán, és bár hazai ellenféllel játszott, azért nem tartott a meccstől, és bátran felvállalta saját játékát.